Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Všestrannost klíčem k úspěchu. Zkoušejte a hledejte, co vás baví, nabádá stříbrný olympionik

Když zrovna neválí v divokých peřejích, hraje třeba florbal. „Přes zimu taky hodně lezu, vyrážíme na běžky, chodíme plavat - prostě děláme sporty, které buď rozvíjí jiné dovednosti nebo vytrvalost,“ vysvětloval kanoista Lukáš Rohan, stříbrný olympijský medailista z Tokia, na florbalovém Memoriálu Michala Makovského. „Byl to kdysi i můj trenér, skvělý kamarád, který uměl u vody udělat pohodu. Když nás v roce 2013 opustil, byla to pro všechny dost velká rána.“

Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2023!

Milé učitelky, milí učitelé, rádi bychom vám poděkovali za to, s jakým nasazením s námi zvládáte projekt Sazka Olympijský víceboj. Uvědomujeme si, že právě váš čas a úsilí, které sportování dětí věnujete, jsou tím nejcennějším. S blížícími se Vánocemi bychom vám proto rádi popřáli radostné a klidné prožití vánočních svátků a také vše nejlepší a hodně zdraví do nového roku 2023.

Magie Olympijského tréninku! Školáky rozhýbali elitní sportovci i Mirai

Do jejich příchodu zbývaly sekundy. Natěšené a netrpělivé očekávání dětí ze Základní školy U Obory v pražské Uhříněvsi sílilo. A pak? Čtveřice osobností v podobě Davida Svobody, olympijského šampiona v moderním pětiboji, běžkyně Kristiiny Mäki, zápasnice Adély Hanzlíčkové a zpěváka Miraie Navrátila, několikanásobného držitele Slavíka, způsobila výbuch euforie, která dojímala. Pražská základka získala Olympijský trénink jako odměnu za mnohaletou účast v projektu Sazka Olympijský víceboj.

Sazka Olympijský víceboj jako projektový den? Proč ne!

Celoškolní sportovní den v duchu Sazka Olympijského víceboje uspořádala Základní škola Vrdy v okrese Kutná Hora. „Žáci soutěžili jak v Olympijském diplomu – 1. a 2. třída, tak v Odznaku všestrannosti – 3. a 7.třídy,“ říká garant projektu na místní škole Josef Štainer. „Žáci z osmé a deváté třídy projektový den spoluorganizovali. Přálo nám počasí a všichni jsme si ho užili.“