Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Ještě nekončíme! Soutěž Špačkoš má prodlouženou uzávěrku

Kreslíte s dětmi obrázky? Máme pro vás dobrou zprávu, dáme vám pár dní navrch. Uzávěrku soutěže totiž posouváme na 31. května. „Kreslící“ soutěže se mohou zúčastnit třídy ze základních škol či víceletých gymnázií, které se zaregistrovaly nebo se v průběhu soutěže zaregistrují do projektu Sazka Olympijský víceboj. Nejpozději v době uzávěrky soutěže pak musí mít v administračním systému zapsané kompletní výsledky Sazka Olympijského víceboje - 8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti - nejméně u 80 procent žáků třídy.

Ještě nekončíme! Soutěž Špačkoš má prodlouženou uzávěrku

Letošním tématem je „úspěch českého sportovce nebo českých sportovců na některých ze zimních olympijských her". Obrázky nahrávejte do speciální sekce adminu Sazka Olympijského víceboje ZDE.

Kreslící soutěž tedy končí 31. května 2022. Nejpozději 15. června pak zveřejníme výherce na webu Sazka Olympijského víceboje.

Sbírejte i špačky

Připomínáme také, že druhou částí soutěže je sběr špačků – což znamená vypsaných nebo zlámaných zbytků tužek a pastelek. Účastnit se mohou mateřské a základní školy a také víceletá gymnázia, které registrujeme v projektu Sazka Olympijský víceboj.

Tři účastníci, kteří jich nasbírají nejvíce, přičemž rozhodujícím parametrem je váha validovaných špačků menších než 8 centimetrů, získají hlavní cenu. Pokud bude váha zbytků tužek a pastelek shodná, rozhodne o vítězi dřívější datum zaslání. Z ostatních účastníků bude vylosováno dalších 7 škol, které získají další připravené ceny.

Pokud se chcete účastnit tohoto kola sbírací soutěže, odešlete nashromážděné špačky za školu na adresu Oddělení marketingu KOH-I-NOOR HARDTMUTH, F. A. Gerstnera 21/3, 371 30 České Budějovice nejpozději do 12. května 2023. Na zásilku nezapomeňte uvést název a adresu vaší školy. Pro kontrolu nám ještě v adminu v sekci Špačkoš uveďte, jakou váhu jste našemu oficiálnímu dodavateli zaslali.

Výsledky se na našem webu dozvíte nejpozději 9. června 2023.

Výhry:

1. Výhrou v soutěži pro třídy je 3x hlavní cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 10 000 Kč a 7x další cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 3 000 Kč.

2. Výhrou v soutěži pro školy je 3x hlavní cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 10 000 Kč a 7x další cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 3 000 Kč.

Na kompletní pravidla soutěže s KOH-I-NOOR HARDTMUTH se můžete podívat TADY.