Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Republikové finále je za dveřmi

V letošním školním roce proběhlo celkem 81 okresních kol Odznaku všestrannosti, ve kterých soutěžilo celkem 10 530 dětí z 581 škol. Z okresních kol postoupilo celkem 3201 dětí z 429 základních škol do 16 krajských kol, která odstartovala 7. května v Libereckém kraji ve Stráži pod Ralskem a skončila 3. června v Opavě. A co bude dál? Republikové finále!

Republikové finále je za dveřmi

Rádi bychom poděkovali a zároveň pogratulovali všem, kteří s námi během tohoto školního roku v postupových kolech soutěžili. Celý tým Sazka Olympijského víceboje byl nadšený z toho, s jakým zapálením děti napříč celou republikou soutěžili o postup do republikového finále. I přesto, že nám počasí na většině krajských kol nepřálo, úsměvy z tváří déšť nesmyl. Krajská kola provázel moderátor a kouzelník Pavel Dolejška, který k nadprůměrných sportovním výkonů dětí přidal i trochu magie.

Republikové finále proběhne 5. – 6. září v Brně na stadionu VUT a utká se v něm 40 družstev a 192 jednotlivců (dívky a chlapci narození v letech 2004 – 2009).