Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Soutěž s Fitparky pro pražské školy

Zasportujte si s vaší třídou v jednom z pražských Fitparků a získejte pro třídu a učitele zimní balíček Alpine Pro z olympijské kolekce, který tvoří čepice Raškovka, šála a rukavice, navíc předaný olympijským vítězem a sportovním ředitelem ČOV Martinem Doktorem nabo vstupy s průvodci do pražské ZOO a Botanické zahrady.

Soutěž s Fitparky pro pražské školy

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí vzít třídu cvičit do jednoho z unikátních sportovišť, která jsou vystavěna po celém městě (mapu Fitparků najdete ZDE), vyfotit zajímavý snímek a nahrát ho do soutěžní aplikace v adminu. Soutěžní třída zároveň musí mít nejpozději v poslední den soutěže v systému zapsané výsledky čtyř disciplín Sazka Olympijského víceboje nejméně u 80% žáků třídy. Pak už stačí jen držet palce, aby výběrovou komisi zaujala nápadem či vtipem právě vaše fotka a výhra bude vaše!

Fitparky vznikly jako společná iniciativa města Prahy a Českého olympijského výboru s cílem rozvíjet sportovní aktivity a zdravý životní styl. Sportoviště jsou volně k dispozici všem obyvatelům v kteroukoliv denní dobu. Parky jsou vybudováné napříč celou Prahou a můžete je najít téměř v každé městské části.

Soutěž Sportuj ve Fitparku probíhá od 25. září do 11. listopadu ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy.

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.