Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Okresní a krajská kola

Podmínkou uspořádání akce je účast minimálně 3. základních škol. Pokud nebude naplněna tato podmínka, pořadatel akce si vyhrazuje právo akci zrušit. Přihlášení na okresní kola bude možné přes admin.

Formulář přihlášky naleznete po přihlášení do adminu. K tomu budete potřebovat přihlašovací jméno školy a heslo. Tyto dva údaje zná garant projektu na vaší škole. Pokud si s registrací z nějakého důvodu nevíte rady, kontaktujte nás prosím na mailu viceboj@olympic.cz či telefonu 720 402 199.

Okresní kola



Okres Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky
Jihlava Vysočina 14.02.2023 ZŠ E. Rošického
E. Rošického 2,   Jihlava
JONATAN HANA
jonatan.hana@seznam.cz, 607186192
Přihlásit
Ústí nad Labem Ústecký kraj 21.02.2023 ZŠ Mírová
Mírová, Ústí nad Labem
DANA FINKOVÁ
dpsotova@seznam.cz, 724830561
Přihlásit
Pardubice Pardubický kraj 01.03.2023 ZŠ Bratranců Veverkových
Bratranců Veverků 866, Pardubice
KAMILA KOHOUTOVÁ
kohoutova.kamila@zsbrve.cz, 734169023
Přihlásit
Hodonín Jihomoravský kraj 02.03.2023 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou 461, Velká nad Veličkou
FRANTIŠEK FRÝDECKÝ
frantisek.frydecky@zsvelka.cz , 725745633
Přihlásit
Ostrava-město Moravskoslezský kraj 03.03.2023 ZŠ Dvorského 1
Dvorského 1, Ostrava
RENATA ADAMÍKOVÁ
renata.adamikova@zsdvorskeho.cz, 737617369
Přihlásit
Karviná Moravskoslezský kraj 10.03.2023 Sportovní hala Slavie
Asrtonautů 859/2, Havířov
MARTINA KUČOVÁ
oncova@seznam.cz, 777300888
Přihlásit
Praha 6 Hlavní město Praha 15.03.2023 Zš Červený Vrch
Alžírská 680/26, Praha 6-Vokovice
KAROLÍNA ČURDOVÁ
curdova@zscvrch.cz, 775370343
Přihlásit
Plzeň-město Plzeňský kraj 16.03.2023 11. Zš Plzeň
Baarova 31, Plzeň
LUKÁŠ KRÁLOVEC
lukaskralovec@gmail.com, 604936680
Přihlásit
Kutná Hora Středočeský kraj 16.03.2023 ZŠ Sadová
Sadová 1756, Čáslav
VOJTA VONDRA
vondra@sadovka.cz, 723643295
Přihlásit
Jablonec nad Nisou Liberecký kraj 17.03.2023 ZŠ Desná v Jiz. horách, okr. Jablonec n/N
Krkonošská 613, Desná v Jiz. horách
MICHAELA KONOPKOVÁ
misa.vdovi@seznam.cz, 604433675
Přihlásit
Příbram Středočeský kraj 20.03.2023 Sportovní hala G a SOŠE Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
STANISLAVA JELENOVÁ
jelenova@centrum.cz, 724252800
Přihlásit
Rokycany Plzeňský kraj 21.03.2023 ZŠ Radnice
Sídliště 591, Radnice
PAVEL SOUČEK
SugyStupno@seznam.cz, 739148565
Přihlásit
Mladá Boleslav Středočeský kraj 22.03.2023 8.zš Mladá Boleslav
Vaclavkova 1040, Mladá Boleslav
JAKUB ČERNÝ
cerny@skoladebr.cz, 724760659
Přihlásit
Praha 9, 14 Hlavní město Praha 22.03.2023 Zš Gen. Janouška
Gen. Janouška 1006 , Praha 14
DANA HORTOVÁ
Dana.Hortova@seznam.cz, 604251241
Přihlásit
Karlovy Vary Karlovarský kraj 23.03.2023 Hala míčových sportů
Západní 1812/73, Karlovy Vary
KAREL DANÍČEK
k.danicek@seznam.cz, 605288372
Přihlásit
Havlíčkův Brod Vysočina 23.03.2023 Sportovní hala TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
ROMAN MACHÁLEK
roman.machalek@centrum.cz, 604238438
Přihlásit
Vyškov Jihomoravský kraj 23.03.2023 ZŠ Školní 710
Školní 710, Bučovice, Bučovice
MIROSLAVA HANÁKOVÁ
kopinekk@seznam.cz, 603743075
Přihlásit
Cheb Karlovarský kraj 27.03.2023 Zš Františkovy Lázně
Česká 39/1, Františkovy Lázně
MONIKA KŘESŤANOVÁ
krestanova@seznam.cz, 774545723
Přihlásit
Kladno Středočeský kraj 28.03.2023 městský stadion Sletiště
Sportovců 456, Kladno
IRENA ŠTEMBEROVÁ
sgstemberova@seznam.cz, 775188855
Přihlásit
Tachov Plzeňský kraj 28.03.2023 Sport.areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul., Tachov
HELENA MUCHOVÁ
muchova.h@centrum.cz, 774654378
Přihlásit
Břeclav Jihomoravský kraj 28.03.2023 Masarykova ZŠ Lanžhot
Masarykova 730/22, Lanžhot
JANA POLÁŠKOVÁ
jana.polaskova@email.cz, 736214512
Přihlásit
Svitavy Pardubický kraj 29.03.2023 ZŠ Palackého
Palackého 1351, Moravská Třebová
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz, 601240861
Přihlásit
Praha 8 Hlavní město Praha 29.03.2023 Zš Mazurská
Svidnická 1a/ 599, Praha 81 – Troja
LUKÁŠ VACHUTA
zastupce@mazurska.cz, 601345745
Přihlásit
Jičín Královehradecký kraj 30.03.2023 ZŠ Poděbradova
Poděbradova 18, Jičín
ZLATA OPICOVÁ
opicova@3zs.jicin.cz, 608307976
Přihlásit
Znojmo Jihomoravský kraj 30.03.2023 ZŠ Prokopa Diviše
Ke Škole 569/15, Znojmo
LENKA PAVLÍKOVÁ
Lenka.Pavlikova@zsprim.cz, 723967105
Přihlásit
Písek Jihočeský kraj 03.04.2023 Zš E.Beneše
Mírové nám. 1466, Písek
JARDA CHVAL
chval@zsebenese.cz, 605040294
Přihlásit
Brno-město Jihomoravský kraj 03.04.2023 ZŠ Arménská
Arménská 21, Brno
JAROMÍR KREJČÍ
jaromirkrejci@hotmail.com, 733241344
Přihlásit
Litoměřice Ústecký kraj 04.04.2023 ZŠ Ladova
Ladova 5, Litoměřice 
VÁCLAV ČERVÍN
reditel@zsladovaltm.cz, 725625280
Přihlásit
Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 04.04.2023 ZŠ Vajgar 692 J. Hradec
ZŠ Vajgar 692, Jin.Hradec
OTAKAR KINŠT
skokjh@quick.cz, 606934098
Přihlásit
Zlín Zlínský kraj 04.04.2023 Zš Mánesova
Mánesova 908, Otrokovice
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz, 723399444
Přihlásit
Sokolov Karlovarský kraj 05.04.2023 Zš Běžecká, Sokolov
Boženy Němcové 1784, Sokolov
LENKA KALOUDOVÁ
lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101
Přihlásit
Mělník Středočeský kraj 11.04.2023 ZŠ J.Matiegky
Pražská 2817, Mělník
JIŘINA LIPTÁKOVÁ
jirinaliptakova@seznam.cz, 604255005
Přihlásit
Přerov Olomoucký kraj 11.04.2023 Atletický stadion SK Hranice
atletický stadion SK Hranice, Hranice l - město
MAREK HAŠA
marek.hasa@stru.hranet.cz, 604647253
Přihlásit
Pelhřimov Vysočina 12.04.2023 ZŠ Humpolec, Hradská
Hradská 894, Humpolec
JITKA BERÁNKOVÁ
jitkaberi@seznam.cz, 737740802
Přihlásit
Praha 10, 22 Hlavní město Praha 12.04.2023 Zš U Obory
Vachkova 630, Uhříněves
PAVEL MATYS
matys@dumum.cz, 728 703 218
Přihlásit
Děčín Ústecký kraj 12.04.2023 ZŠ Edisonova
Edisonova 2821, Varnsdorf
STANISLAV HOCKO
hockst@gymrumburk.cz, 728569287
Přihlásit
Strakonice Jihočeský kraj 13.04.2023 Zš Dukelská
Dukelská 166, Strakonice
PAVLINA SOSNOVÁ
sosni@seznam.cz, 725 502 043
Přihlásit
Teplice Ústecký kraj 13.04.2023 ZŠ Maršovská
Maršovská 1575/1, Teplice
JAKUB WIEDNER
jakub.wiedner@gmail.com, 723505475
Přihlásit
Třebíč Vysočina 14.04.2023 TJ Spartak Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
DAVID HORT
david.hort@email.cz, 732513090
Přihlásit
Rakovník Středočeský kraj 14.04.2023 Sokolovna Rakovník
Tyršova, Rakovník
MONIKA BECHNEROVÁ
monikabechnerova@seznam.cz, 732539284
Přihlásit
Most Ústecký kraj 17.04.2023 ZŠ Most
Václava Talicha, Most
LIBOR HUBÁČEK
Hubacek.Libor@seznam.cz, 702707579
Přihlásit
Plzeň-jih Plzeňský kraj 17.04.2023 Zš Žinkovy
Žinkovy 49, Žinkovy
ŠÁRKA SKALOVÁ
zs.zinkovy@seznam.cz, 606 064 847
Přihlásit
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 17.04.2023 ZŠ Lesní
Lesní 190, Jablunkov
RENÉ PILCH
reno.pilch@gmail.cz, 774302730
Přihlásit
Náchod Královehradecký kraj 18.04.2023 Police nad Metují
Na Babí 190, Police nad Metují
JANSA PETR
jansapetr@seznam.cz, 608122819
Přihlásit
Česká Lípa Liberecký kraj 18.04.2023 Základní škola
Školní 437, Zákupy
ČESTMÍR KOPŘIVA
kopriva@zszakupy.cz, 721746302
Přihlásit
Praha 1 Hlavní město Praha 18.04.2023 Sportovní areál Masná
Masná ul., Praha 1
DAGMAR WEGNEROVÁ
dagmar.wegnerova@seznam.cz, 777211805
Přihlásit
Opava Moravskoslezský kraj 18.04.2023 ZŠ Englišova
ZŠ Englišova 82, Opava
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz, 606453124
Přihlásit
Beroun Středočeský kraj 19.04.2023 TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85, Beroun-Město
IVAN SOUČEK
reditel@jzs.cz, 724321752
Přihlásit
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 19.04.2023 ZŠ Masarykova
Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
YVONA FRANKOVÁ
fryvona@seznam.cz, 605517198
Přihlásit
Tábor Jihočeský kraj 19.04.2023 Zš Zborovská
Zborovská 2696, Tábor
PETR VAŠÍČEK
zstabor@seznam.cz, 774747687
Přihlásit
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 19.04.2023 ZŠ Pohořská, Odry
Pohořská 8
JAN JURSÍK
jan.jursik@centrum.cz, 603965141
Přihlásit
Louny Ústecký kraj 20.04.2023 ZŠ Postoloprty
Draguš 581, Postoloprty
SCHUBERTOVÁ MONIKA
monika.schubertova@seznam.cz, 608140130
Přihlásit
Žďár nad Sázavou Vysočina 20.04.2023 ZŠ Palachova
Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou
ZBYNĚK KALINA
kalina@activezdar.cz, 604100234
Přihlásit
Olomouc Olomoucký kraj 20.04.2023 Atletický stadion
17. listopadu 3, Olomouc
ALEXANDRA MICHALCOVÁ
michalcova@zsgorkeho.cz, 724814180
Přihlásit
Praha 11, 12 Hlavní město Praha 20.04.2023 Sportovní hala Jedenáctka VS
Mírového hnutí 3, Praha 11
NATAŠA CHVÁTALOVÁ
natasa.chvatalova@centrum.cz, 737106584
Přihlásit
Trutnov Královehradecký kraj 21.04.2023 ZŠ Mládežnická
Mládežnická 536, Trutnov
JIŘÍ ŠEMBERA
jiri.sembera@zsmltu.cz, 721375716
Přihlásit
Turnov Liberecký kraj 21.04.2023 atletický stadion Turnov
Skálova 207, Turnov
TOMÁŠ ZAKOUŘIL
info@ponorkaturnov.cz, 603293957
Přihlásit
Praha 15 Hlavní město Praha 21.04.2023 Zš Hostivař
Kozinova, Praha 15
TEREZA BEZDĚKOVÁ
terezab@atlas.cz, 723912877
Přihlásit
Uherské Hradiště Zlínský kraj 21.04.2023 ZŠ Pod Vinohrady
Za Humny 1420, Uherský Brod
ZDENĚK MOŠTĚK
mostek@zsvin.cz, 603335689
Přihlásit
Praha 5, 13 Hlavní město Praha 24.04.2023 Fzš Trávníčkova
Trávníčkova 1744, Praha 5 - Stodůlky
HELENA VODSLOŇOVÁ
h.vodslonova@seznam.cz, 605939324
Přihlásit
Chrudim Pardubický kraj 25.04.2023 ZŠ Resslova
Resslova 603, Hlinsko
PAVEL NOVÁK
pavel.novak99@centrum.cz, 777322568
Přihlásit
Kolín Středočeský kraj 25.04.2023 Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady
Školní 556, Poděbrady
MARCELA VORLÍČKOVÁ
vorlickova@zstgmpodebrady.cz, 774734404
Přihlásit
České Budějovice Jihočeský kraj 25.04.2023 Zš a MŠ Kubatova
Kubatova 2202/1 , České Budějovice
LIBOR KOCIÁN
lkocian@zskucb.cz, 737781911
Přihlásit
Prostějov Olomoucký kraj 25.04.2023 ZŠ Melantrichova
Melantrichova 60, Prostějov
LENKA STOJANOVÁ
l.stojanova@seznam.cz, 724283807
Přihlásit
Hradec Králové Královehradecký kraj 26.04.2023 ZŠ a MŠ Štefcova
Štefcova 1092, Hradec Králové
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com, 732740251
Přihlásit
Šumperk Olomoucký kraj 26.04.2023 ZŠ Mohelnice
Vodní 27, Mohelnice
ALENA SEDLÁŘOVÁ
alena.sedlar@seznam.cz, 734836067
Přihlásit
Prachatice Jihočeský kraj 26.04.2023 Stadion Prachatice
Národní 1018, Prachatice II
JAROSLAV FRNOCH
jaroslavfrnoch@seznam.cz, 606544825
Přihlásit
Klášterec nad Ohří Ústecký kraj 27.04.2023 ZŠ Petléřská
Petlérská, Klášterec nad Ohří
MARTINA NOVÁKOVÁ
Macek.Martina@seznam.cz, 606327283
Přihlásit
Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj 27.04.2023 ZŠ Rychnov nad Kněžnou
Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
JEHLIČKA RADEK
radek.jehlicka@seznam.cz, 604551274
Přihlásit
Český Krumlov Jihočeský kraj 27.04.2023 Zš Kaplice, Školní
Školní 226, Kaplice
VLADIMÍR KRATOCHVÍL
kratvl@seznam.cz, 724276055
Přihlásit
Jeseník Olomoucký kraj 27.04.2023 ZŠ Jeseník, Nábřežní
Nábřežní 413, Jeseník
SVATOPLUK SEKANINA
svatopluk.sekanina@zsjesenik.cz, 731406073
Přihlásit
Praha-východ Středočeský kraj 28.04.2023 3.ZŠ U říčanského lesa
Školní 2400, Říčany
MONIKA DOBEŠOVÁ
monika.dobesova@zs.ricany.cz, 721230049
Přihlásit
Bruntál Moravskoslezský kraj 28.04.2023 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
Jelínkova 1, Rýmařov
KAREL TOMAN
toman.kaja@seznam.cz, 605402594
Přihlásit
Praha 2 Hlavní město Praha 28.04.2023 ZŠ na Smetance
Na Smetance 1, Praha 2
JANA KNAPOVÁ
jana.knapova@nasmetance.cz, 608974758
Přihlásit
Praha 20 Hlavní město Praha 30.04.2023 Zš Chodovická
Chodovická 2250, Praha 20
JIŘINA LIŠKOVÁ
liskova@fzschodovicka.cz, 603525444
Přihlásit
Brno-venkov Jihomoravský kraj bude upřesněno ZŠ T. G. Masaryka
Na Brněnce 1, Ivančice
TOMÁŠ CHYTKA
reditel@zstgmivancice.cz, 724078963
Přihlásit
Kroměříž Zlínský kraj bude upřesněno Atletický klub
Vrchlického 2899, Kroměříž
ALENA ZBOŘILOVÁ
zborilenka@centrum.cz, 774511948
Přihlásit
Plzeň-sever Plzeňský kraj bude upřesněno ZŠ Horní Bříza
Třída 1.Máje, Horní Bříza

,
Přihlásit
Praha 4 Hlavní město Praha bude upřesněno Zš Jitřní
Jitřní 8, Praha 4
DANIELA BäRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
Přihlásit
Praha 7 Hlavní město Praha bude upřesněno Zš TGM 7
Ortenovo náměstí 34, Praha 7
LUKÁŠ VALENTA
bystrooska@gmail.com, 604637083
Přihlásit
Vsetín Zlínský kraj bude upřesněno ZŠ Křižná 167, Val. Meziříčí
Křižná 167, Valašské Meziříčí
RENATA HORVÁTHOVÁ
renhor@centrum.cz, 777270462
Přihlásit


Krajská kola

Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky