Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Pozdrav svého olympionika Aneb zkuste pátou Olympijskou výzvu!

V páté Olympijské výzvě propojujeme umění se sportem, tak jak to bylo v olympismu odpradávna. Nahrajte vzkaz, namalujte obraz, vyfoťte povzbuzující/ fandící fotku nebo třeba složte písničku, kterou povzbudíte svého oblíbeného sportovce na olympijských hrách v Paříži.

Pozdrav svého olympionika Aneb zkuste pátou Olympijskou výzvu!

Kteří sportovci se již nominovali do olympijské Paříže, zjistíte ZDE. Za splnění vám přidáme rovných 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty. Výzvu můžete plnit do konce května.

Připomínáme, že hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v okolí krásného jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat naše olympijské medailisty.

Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci.