Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Co můžete získat

Olympijské tréninky

Škola aktivní v projektu může být vylosována a získat návštěvu známého sportovce, který přijede společně s týmem Olympijského víceboje a připraví atraktivní sportovní program doplněný autogramiádou.

Každý rok se uskuteční 28 Olympijských tréninků. Losujeme v každém kraji dvě výherní školy.

Sportovní vybavení

Hlavní cenou projektu Olympijský víceboj jsou poukazy na sportovní vybavení ze speciální nabídky pro školy v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Losujeme 35 škol, které podle své aktivity v projektu získají poukázky na 10 000 Kč, 20 000 Kč, 40 000 Kč nebo 60 000 Kč.

Termíny pro losování výher

31. 1. 2024
Poslední termín pro vkládání výsledků započítaných pro zisk Olympijských tréninku na jaře 2024

31. 5. 2024
Poslední termín pro vkládání výsledků započítaných pro zisk Olympijských tréninku na podzim 2024

31. 5. 2024
Poslední termín pro vkládání výsledků započítaných pro zisk hlavní výhry (poukazy na sportovní vybavení) a obdržení Olympijských diplomů, Olympijských odznaků a diplomů Paralympijské výzvy v tomto školním roce

Odměny pro garanty

Olympijský víceboj je největším školním sportovním projektem, protože na něm s Českým olympijským výborem spolupracují učitelé jako garanti projektu na školách po celé České republice. V adminu jako poděkování za tuto součinnost naleznou sekci Odměny pro garanty, ve které si mohou vybrat atraktivní odměny pro sebe, žáky a školu.